Fotografie ze svatomartinské pouti

18.11.2010 23:55

Oslavy svatomartinské pouti jsou za námi. Přestože k nám na bílém koni svatý Martin přijel, sníh a tu pravou českou zimu nepřivezl. Ale to vůbec nevadí. Důležité je, že se jako lidé žijící v jednom městě můžeme sejít, popovídat si a strávit společně příjemné sváteční odpoledne. A jak ukázalo právě nedělní odpoledne 14. listopadu 2010, sejde se nás skutečně mnoho. Děkujeme všem, kteří přišli, a také těm, kdo nám pouťové odpoledne provoněli chutnými svatomartinskými rohlíčky nebo teplým svařáčkem. Věřme také, že nám svatý Martin splní naše přání, která jsme napsali na balónky a vyslali je k nebi. Jak oslavy vypadaly se můžete podívat ve fotogalerii.

Kontakt

Římskokatolická farnost Holice Jungmannova 7
534 01 Holice
P. Radek Martinek
605 435 861
radek.norbert@seznam.cz